| HinaOnBike a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor.Acum pe Chrome nu ma lasa sa mai accesez nici un cont de pe facebook, dar pe Internet explorer ma lasa. Aveti idee care ar fi problema? Va sunt recunoscatoare :*.

Răspuns Câştigător
| Alexandro9050 a răspuns:

Scneaza cu anti virusul, si sterge toate programele care nu sunt in regula, daca nu merge dupa, dezinstaleaza google chrome si reinstaleazal

2 răspunsuri:
| xXxRadu a răspuns:

Si eu am patit asa cand mi-amfacut mai multe conturi facebook desi nu am folosit Chrome. Iti recomand sa folosesti al browser un timp apoi dar restart la pc si vezi daca te lasa, la mine a functionat, daca nu dezinstalezi ( control panel

| marrrrriaaaaaa a răspuns:

Descarca-ti alt browser [cred ca asa ii zice], eu folosesc Opera si mi se pare mai bun ca Chrome