| Taur7 a întrebat:

TPU, am o intrebare:Care tableta spuneti voi ca este mai buna Tableta Evolio EVOTAB 2 sau Tableta E-BODA Izzycomm Z70?/dau funda mare

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E-BODA Izzycomm Z70 sugerez de la eMAG
http://bit.ly/1jXAWX0
Pret bun, avataje gen procesor dual core, memorie DDR3, camera fata/spate, 32 GB maximum, Chipset video PowerVR SGX 531, si multe avantaje. Si daca nu-ti place, o poti returna.

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Sincer sa fiu eu nu prea sunt de acord cu tabletele pe care le ai sugerat. Gandeste-te ca daca iti vei lua o tableta care se blocheaza iti faci foarte multi nervi pentru nimic.

Cel mai bine ar fi sa iti o tableta decenta care sa isi faca treaba de fiecare data cand ai nevoie de ea iar recomandarea mea este acesta tableta Samsung http://bit.ly/1cP5k1T

Vezi ca acum o gasesti la un pret promotional!

| cosminX a răspuns:

Cam aman2 sunt la fel. Merg greu. etc
Daca ai vrea sa iti iei mai bine mai pui niste banuti deoparte si in 2-3 luni iti iei ceva mai bun second-hand

| kossmin16 a răspuns:

E mai buna Tableta E-BODA Izzycomm Z70?

| AimeZ a răspuns:

Eu as spune Evolio EVOTAB 2.