| NagatoTenseiHD a întrebat:

TPU am o intrebare: cum pot sa imi descarc support directx 9.0.Nu stiu de ce nu imi merge metin2 ro speed si poate din cauza aceasta.Va rog dati-mi si siteul daca se poate. Multumesc anticipat!

16 răspunsuri:
| TupacShakur a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__4371
vezi daca merge asta.
dar mai bine inainte sa il instalez fa un system restore point.
daca nu stii cum spune-mi aici si te ajut eu

| NagatoTenseiHD explică (pentru TupacShakur):

Da straight face. Nu stiu.

| NagatoTenseiHD explică (pentru TupacShakur):

Si eu stiam ca de pe siteul acela iese si virusi. Si am auzit ca nu merg.straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face

| TupacShakur a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Pai te duci in start -> all programs -> accesories -> system tools -> system restore -> create a system checkpoint si gata.
si daca vrei alt site http://directx.en.softonic.com/

| NagatoTenseiHD explică (pentru TupacShakur):

La mine scrie "Create a restore point.".

| TupacShakur a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Asa m-am incurcat eu ca nu am mai deschis sa ma uit cum scrie
dai la create a restore point

| NagatoTenseiHD explică (pentru TupacShakur):

Si la restore point description. Ce scriu?

| TupacShakur a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Nimic

| NagatoTenseiHD explică (pentru TupacShakur):

Nu ma lasastraight facestraight facestraight face

| TupacShakur a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Atunci scrie ceva nu conteaza ce.

| MetalBoy10 a răspuns:

Te rog, da-mi si mie raspuns daca ai rezolvat ca am si eu aceeasi problema, nu pot sa joc, ca imi zice ceva de Hard disk si de Direct X... Te rog sa imi dai raspuns cat mai curand, Multumesc Anticipat!

| NagatoTenseiHD explică (pentru MetalBoy10):

Pai du-te la un specialist si spune-i sa iti reinstaleze windowsu (desigur te costa bani )

| MetalBoy10 a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Decat sa dau bani unui specialist, mai bine apelez la specialistii de pe TPU!

| Sh0cKysteeL a răspuns:

Salut daca vrei iti dau un multi hack metin(speed wall drop mannti etc)uite adresa mea de mess sa iti dau detalii

| Mihai_Edy_1994 a răspuns:

Si mie la fel zice cv de Meti2:CREATE_NO_DIRECTX ce fac?

| Mihai_Edy_1994 a răspuns:

Si mie la fel zice cv de Meti2:CREATE_NO_DIRECTX ce fac? cv de genu dati add pe mess edy_2000_07