| TheScienceElias a întrebat:

TPU, am o intrebare, pot să conectez Xbox la computer? Să detaliez: - Vreau sa imi iau un xbox și ideea e că nu vreau să îl conectez la un monitor separat. Vreau la computer, am laptop. Deci se poate conecta, jocurile se pot juca introducand dvdul in xbox si sa vad totul pe ecranul laptopului? Am windows 8 pro daca va ajuta la ceva.

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Nu, sau poate cu vreun soft special, insa eu nu imi aduc aminte sa fi vazut ceva de genul pe net.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Xbox-ul se conecteaza la televizor in general prin HDMI parca. Nu poti sa il conectezi la PC, cu atat mai putin la laptop.