| David24876 a întrebat:

Dacă ecranul laptopului este spart și vreau să instalez Windows conectându-l la un monitor se poate?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Da se poate, folosesti un cablu HDMI conectat la laptop, iar din laptop cablul sa plece catre monitor, monitorul trebuie sa aiba port HDMI si asta e tot

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa meargă

| NLS a răspuns:

Da, daca ai iesire corespunzatoare la monitor.
Daca latopul are de exemplu HDMI si la monitor ai prin absurd doar DP, e mai greu.
Cu cabluri combinate nu va functiona (la un capat DP, la celalalt HDMI).

| carevaescu a răspuns:

Da, se poate