| asasaaaaaaaaaa a întrebat:

TPU am o mare problema, am dat skype-ul la cineva si ala mi-o aflat ip-ul si acuma imi este frica de ce poate face, nu stiu ce poate face. o zis ca mi-o dat flood. va rog spuneti-mi cum sa scap de asta. si ce-mi poate face. sunt la rds.

Răspuns Câştigător
| anoninus a răspuns:

Stai calm, n-are ce să-ţi facă, nu te mai panica degeaba.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Stai linistit. Nu te agita. Nu iti poate face nimic. RDSul se protejeaza pe el insusi de flooduri.

| MskDesign a răspuns:

Flood-ul este ilegal si nu cred ca ar sti sa il dea. Daca totusi se intampla, greu de grezut, poti face plangere la politie.