| asasaaaaaaaaaa a întrebat:

TPU am o mare problema, am dat skype-ul la cineva si ala mi-o aflat ip-ul si acuma imi este frica de ce poate face, nu stiu ce poate face. o zis ca mi-o dat flood. va rog spuneti-mi cum sa scap de asta. si ce-mi poate face. sunt la rds. Dau funda. (stiu am mai postat intrebarea asta o data dar chiar am nevoie de raspuns)

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Nu accepta nimic din ce iti trimite, ca poate sa iti trimita virusii ca sa iti intre in calculator in caz ca ii destept. Stergel de pe skype. Nu are ce sa iti faca doar cu ip-ul, sigur ii vreun copil sau cineva nebun care doar trimite amenintari, nu te stresa ca o sa fii bine. Sper sa te ajutewinking, si nu poate face nimic pana cand nu accepti tu nimic pe calculator, dar nu te stresa ca o sa fii bine.

| asasaaaaaaaaaa explică (pentru Clarity):

Multumesc de raspuns, nu are rost sa ma stresez pentru nimic, adica sa-mi cumpar alt calculator. nu are rost, si nu am nici bani. Si nu imi merge rau, mi-o dat doar flood, nu cred ca stie cum sa-mi intre in pc. si 100% s-ar plictisi.

| Clarity a răspuns (pentru asasaaaaaaaaaa):

Atunci inseamna ca vei fii binewinking

4 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Cumparati un nou calculator.Asta ar fi cea mai simpla solutie. Daca vrei pot sa-ti recomand eu cateva.

| Țoglă a răspuns:

Întră la opțiuni în skype și activează proxy-ul. După aceea schimbă-ți ip-ul restartând modemul de internet.Tu fiind la RDS, îți poți schimba ip-ul oricând.