| SamuelTudosa a întrebat:

TPU am o tableta mediacom m-mp710go si imi face probleme..mereu merge greu imi spune asa: Din pacat aplicatia s-a oprit. I-am dat si reset si nu stiu ce sa-i mai fac sad Vre-o solutie?

1 răspuns:
| Walker16 a răspuns:

Îți sugerez sa dezinstastalezi aplicațiile inutile ( sau actualizările aplicațiilor )
Nu lăsa aplicații pe care nu le folosești sa ruleze in fundal
Ai putea instala un antivirus / cleaner care sa elibereze din spatiul din memorie si rami, doar sa fie ceva " finuț " (sa nu necesite prea multi rami altfel îți va crea mai multe probleme )