| Xdw_Madyy_1995 a întrebat:

TPU am telefon Orange Hiro si nu il am de mult timp dar a inceput sa mearga "singur" adica bara de sus pur si simplu face ce vrea am decat 512 Mega de Ram si acum nu cre ca ii mai am oare din cauza lor?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul si factura de achizitie, intr-un magazin Orange Shop; telefonul va fi verificat si dupa caz trimis in service-ul autorizat, spre a fi reparat.

Cu prietenie,
Orange Helper

| danyel2012 a răspuns:

Telefonul are o problema cu softul, trebuie schimbat

| FlorinCristiAlex a răspuns:

Am si eu aceasta problema. Daca ai rezolvat ceva te rog sa-mi spui.