| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am un website legat de IT&C dar am o problemă! Nu am traficul destul de mare pentru a fi un site cum trebuie. Am doar 200 vizitatori unici... știu că e puțin de aceea aș dori puțin mai mult ajutor. Dați-mi recomandări pentru site sau dațil voi mai departe. uitați un link: http://itacvix.weebly.com

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

In primul rand nu ai un domeniu propriu ceea ce face ca google sa nu il afiseze in primele rezultate.
continutul site-ului tau mi se pare doar un mare copy paste de pe alte site-uri, plus ca designul nu este foarte atragator.probleme ar mai fi dar nu detaliez.