| CristinelAndrei a întrebat:

[FUNDA] Nu stiu daca este categoria potrivita... dar ma rog.

Mi-am facut un site cu informatii IT si gaming cu 2 prieteni de-ai mei in prima zi am avut 433 de vizitatori unici un inceput promitator.

Dar dati-mi idei. as dori sa mai fac o pagina dar nu stiu ce titlu sa ii pui si despre ce sa fie...ma puteti ajuta? cea mai buna idee dau funda GASITI SITE-UL PE PROFILUL MEU!

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

E clar ca nu e categoria potrivita. Sau tie si se pare ca asta are legatura cu "Dragostea si sexul"?

| Alex0194 a răspuns:

@Daniel poate vrea sa faca vreun chat din ala xxx laughing
ce sa-ti zic, rewieuri la jocuri, programe, componente pc topuri cele mai tari chesti aparute de interes pentru public

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi sau weebly? PS: e down cã nu i-ai dat publish.

| litarczek a răspuns:

Incearca piata imprumuturilor ca este criza