| xXGaBiXx a întrebat:

TPU am windows 7 pe 2 laptopuri si vreau sa pun vista sau xp ca nu merge netul la primul laptop nu ma lasa pentru ca imi spune la vista a n-am destul spatiu si o eroare cu 0x80070103 si cata memorie trebuie la vista iar la celalat nu ma lasa sa instalez daemon tools ca trebuie sa extrag ca e fisier ISO

1 răspuns:
| FlorianPop a răspuns:

Poi faci cd cu windows cu auto bot! Pui in nero imaginea iso! Bagi cd in cd rom si se va incarca la inceput si iti va zice ceva de genu Press Any Key to Start Bot...
Daca te-a ajutat raspunsul meu te rog fundita!