| RisaSalvatore a întrebat:

va dou voturi si fundita daca raspundezi adev :* deci! :} In primul rand vreau sa imi cer scuze de categorie! :} Deciii`... am incercat astazi sa imi instalez windows XP pe care il am si acum`si spune ca imi lipseshte cv. fisier si nu ma mai lasa sa mi`l inst`! :} Totushiii` maine la scoala o colega imi va aduce Windows Vista si prog lui de instalare :} va merge sa il instalez?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Normal ca va merge, asta daca urmezi pasi corecti! Lipseste ceva, dar ce? Trebuia sa iti spuna motivul.EU iti recomand windows 7, este mult mai bun ca vistahappyPasi sunt simpli, dai restart si cand iti apare pares any key dai enter si astepti... Apoi instal now si cand iti apar partitiile selctezi partitia unde vrei sa-l inatalezi, de obicei C-ul apoi dai advanced si format.C-am aceiasi chestie e si la vista doar ca difera putinhappy