| ciprikutz123 a întrebat:

TPU azi am vrut sa-mi pun windows xp si cand sa il instalezi mi-a dat o eroare (a aparut ecranul albastru inchis) dati-mi un sfat bun dau fundita care ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| andrw1929 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lz86yYMugkM
Iate dupa viddeoclipul acela!
Succes!
FUNDA?

4 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

De ce nu îți pui Windows 7? E mult mai bun.

| ciprikutz123 explică (pentru SonicAndrei):

Am windows 7 si nu imi place

| SonicAndrei a răspuns:

Ce să nu îți placă la Windows 7?! Windows XP e demodat și încet. 7-le are mult mai multe chestii și i se fac update-uri, XP nu mai are. Dacă folosești scuza "Nu-mi place Windows 7" pentru că nu ști să-l folosești atunci învață-l. E mai simplu. Desigur, e treaba ta ce sistem de operare vrei, dar acesta se pune pe calculatorul recomandat (XP și Vista pentru calculatoare slabe, 7 și 8 pentru cele bune). Eu recomand doar Windows 7 și 8.

| AndresD a răspuns:

S-ar putea sa nu fie bun Windows-ul, cred ca are niste fisiere corupte. Cauta pe net Windows Xp SP3 Original.