| SamuelTudosa a întrebat:

TPU azi mi-am instalat windows 7 si se vede naspa se vede totul mare am facut iconitele si cu bara de jos mici dar browserul mi se vede mare se vede naspa cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| tauruss a răspuns:

Daca ai o placa video dedicata adica ai cumparat tu una trebuie sa instalezi driverul de la ea si daca ai una incorporata adica de la calculator tot trebuie sa instalezi driveru cel mai bine da update la windows isi ia el ce are nevoie.

| SamuelTudosa explică (pentru tauruss):

Da dar al meu nu are licenta

7 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Instalezi driverul de la placa video! Ce placa video ai?

| SamuelTudosa explică (pentru IonutGaby):

Imi zice la Driver Model: unknown

| Eclipse a răspuns:

Instaleaza driver-ul pentru placa video.

| SamuelTudosa explică (pentru Eclipse):

Si de unde il iau?

| Eclipse a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Pai depinde, daca ai placa video de la Nvidia : http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us alegi driverul corespunzator, il descarci si il instalezi.
Daca ai placa video de la AMD : http://www.amd.com/us/Pages/AMDHomePage.aspx aceeasi pasi ca la Nvidia.

| SamuelTudosa explică:

Tauruss chiar daca nu m-ai ajutat tu ai fost primul care a raspuns si iti dau funda am rezolvat big grin