| Mioritacris a întrebat:

Heii! Tocmai mi-am instalat Windows 8 si am facut ceva ce mi-a facut iconitele de pe deksotp mai mici...Stie cineva cum sa le fac mari din nou?

Răspuns Câştigător
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Dai click dreapta, și ții săgeata pe view, iar acolo printre primele îți apare large icons, small icons și medium icons. Presupun că tu aveai medium icons, așa că dă click pe ăla. Problema ar trebui să dispară. Sper că te-am ajutat. Ciao!

| Mioritacris explică (pentru ЯάdµСЦ):

Multumesc mult!

| ЯάdµСЦ a răspuns (pentru Mioritacris):

Nu ai pentru ce. big grin

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Se fac mici ca instalezi driverul sau umbli la view, small si large.
click dreapta -view-small/large ico.