| Ionut659 a întrebat:

TPU ce ar trebui să aiba un pc pentru gta 5? Am câteva jocuri pe epic game, stream și G2A și nu prea am pe ce să le joc, îmi puteți arată un pc care duce gta 5 pe mediu sau high ieftin și un monitor? Pls, un prieten de ai mei are un laptop limba si joacă gta5 și alte jocuri pe high și aș vrea și eu, pcul să fie cât mai ieftin și să meargă gta 5 ul, nu vreau xbox sau ps.
1.Un monitor cât mai ieftin 1080p.
2.Un pc pentru gta 5 cât mai ieftin.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

1,https://www.emag.ro/......D33GC3BBM/
2,https://www.emag.ro/......DWVY14BBM/

Cerinte Minime de Sistem:

Sistem de operare: Windows 8.1 64 biți, Windows 8 64 biți, Windows 7 64 biți Service Pack 1
Procesor: Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2. 40GHz (4 CPU) / Procesor AMD Phenom 9850 Quad-Core (4 CPU) @ 2. 5GHz
Memorie: 4 GB
Placă video: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1 GB (DX 10, 10.1, 11)
Placă de sunet: 100% DirectX 10 compatibilă
HDD Space: 65 GB
Cerințe de sistem recomandate:

Sistem de operare: Windows 8.1 64 biți, Windows 8 64 biți, Windows 7 64 biți Service Pack 1
Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3. 2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPU)
Memorie: 8 GB
Placă video: NVIDIA GTX 660 2 GB / AMD HD7870 2 GB
Placă de sunet: 100% DirectX 10 compatibilă
HDD Space: 65 GB
Alte cerinte:

Instalarea și jocul online necesită conectare la rețeaua Rockstar Games Social Club (13+); conexiune la internet necesară activării, jocului online și verificării periodice a drepturilor; Instalații software necesare, inclusiv platforma Rockstar Games Social Club, DirectX, Chromium și Microsoft Visual C ++ 2008 sp1 Pachet redistribuibil și software de autentificare care recunoaște anumite atribute hardware pentru drept, gestionarea drepturilor digitale, sistem și alte scopuri de asistență
Înregistrarea codului serial de o singură utilizare prin internet; înregistrarea este limitată la un singur cont al clubului social Rockstar Games (13+) pe cod de serie; o singură înregistrare permisă pentru fiecare cont de Club Social în orice moment; codul (seriile) seriale nu pot fi transferate o dată utilizate; Conturile Clubului Social nu pot fi transferate
În timp, conținutul descărcabil și modificările de programare vor modifica cerințele sistemului pentru acest joc
Unele componente ale sistemului, cum ar fi chipset-urile mobile, cardurile grafice integrate și AGP pot fi incompatibile
Specificațiile nelistate pot să nu fie acceptate

https://support.rockstargames.com/......quirements

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Un procesor măcar quad core de la Intel sau AMD de 3.0 minim și minim 8 GB ram fie DDR3 sau ddr4 și placa video minim de 2 GB (AMD sau Nvidia).
Întra pe olx.

| ACTH a răspuns:

Ia-ti un calculator.

| Andrei1234hd a răspuns:

Ce buget ai?