| SamuelTudosa a întrebat:

TPU ce e SW-Sustainer 1.80 si cum il uninstalez am incercat din Control Panel dar imi da o eroare imi zice "There was a problem starting C:\PROGRA~1\SW-BOO~1\ASSIST~1.DLL The specifed module could not be found" va rog ajutati-ma FUNDA cine ma ajuta sa scap

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Incearcă așa:C:/Programs files/localizează aplicația în cauză.
localizează uninstaler-ul de la ea.
Dă dublu click pe el
Dacă nu se lasă nici cum ștearsă, atunci intră în safe mode și apoi folosind shift și delete șterge aplicația din C/programs files, user foder și registrul Windows.Asta precis va da roade.Succes