| Radeas1 a întrebat:

TPU, e cineva care a comandat de la eMAG? Daca da, in afara de pretul produsului, cat mai trebuie platit pentru tva?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Pretul de pe eMAG este cu tot cu tva

| допинг a răspuns:

Am comandat eu un mouse special pentru gaming din cate stiu eu nu o trebuit platit nimic mi`o venit in 3-4 zile. o venit la usa i-am dat banii si cam atat. big grin

| Sergione40 a răspuns:

Daca valoarea comenzii e mai mare de 90 de lei nu trebuie sa mai platesti nimic, in caz cotrat mai achiti 11 lei transportul. TVA-ul este inclus in pretbig grin

| Radeas1 explică (pentru Sergione40):

Deci trebuie sa plastesc 11 lei daca eu o sa comand ceva de 89.9 lei?

| Sergione40 a răspuns (pentru Radeas1):

Da... comanda minima pentru transport gratuit este 90 lei.

| iuli000 a răspuns (pentru Radeas1):

Am comandat ceva de 20 lei si nu am platit nimic in plus

| andready a răspuns:

Pretul este cu tot cu tva, trebuie sa mai platesti doar transportul, asa depinde de ce cumperi.

| lucimen a răspuns:

Nu tr sa platesti nimic nici trasport si tva il are deja inclus in pretwinking