| LittlebaaXd a întrebat:

TPU, eu am internet la romtelecom. ar putea sa-mi intre cineva in pc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este exclus.Nu conteaza de unde iei internetul.Nu poate intra in pc-ul tau, fara acordul tau.Numai bine.

2 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

Nu poate sa iti intre nimeni in calculator! Doar cu TeamWier daca ar dori cineva... sau daca mai exista cineva care iti stie ip-ul happy fundita?

| Andyy007 a răspuns:

Numai cu acordul tau si daca ai un anumit program in care iti cere o parola si un id pentru a intra.