| BlackNinja2029 a întrebat:

TPU eu am un laptop Lenovo G555 si sunt foarte multumit de el da vreau sa va aflu parerile despre acest Laptop de la voi daca sunteti multumiti de aceasta firma va dau funda daca raspundeti daca aveti asemenea Laptop Lenovo G555 si sunteti multumit de el Dau funda?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai da un link, ca googlelu e mare si ciudat:pe. Asa, legat de firma, iti spun ca e serioasa. Lenovo face laptopuri de calitate. Lenovo este de fapt IMB-ul imbracat altfel.