| Otto2014 a întrebat:

Ce laptop aveti?(Specificati si modelul)
Sunteti multumiti de el?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Lenovo G50 (i7)

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toshiba Satellite fabricatie 2015.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

La fel, foarte multumit.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Foarte multumit.

| AFR81 a răspuns:

Am un Lenovo. Nici nu-i stiu marca. Stiu doar ca am dat 1000 de lei pe el. Nu prea sunt multumit. Recomand oricui sa nu-si cumpere unul ieftin.

| lpavel a răspuns:

Asus ROG! Multumit? Foarte! happy

| Doarunaltutilizator a răspuns:

A m un laptop Acer sunt multumit de el e bun.

| Aberdeen a răspuns:

HP ProBook. Sunt mai mult decât mulțumită, a fost o surpriză plăcută încă de la început.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung RV509
Păi, funcționeşte bine, dar totuși, vreau să iau altul.

| MeForeverAlone a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E5L9NBBBM/
Sunt foarte multumita de laptopul meu. E extraordinar. Chiar dacă rămân fără baterie și se închide, tot ce am făcut îmi rămâne salvat. Texte, prezentări Power Point, imagini, site-uri, nu se închide nimic. Pot pune parolă la el așa încât să nu umble nimeni. Merge foarte ușor. Are un model frumos, de asemenea. CD-urile intră foarte repede iar conexiunea este foarte bună, atât cea cu internetul cât și prin USB.
Are instalate aplicații foarte bune și sunt mai mult decât mulțumită.
Sper că te-am ajutat.