| Victor_Gabriel_Stetco_1999 a întrebat:

TPU m-ai ajutat de multe ori ajuta-ma si acum.Problema mea e cu internetul.Am internet de la Telekom 100MPs si cam de vreo doua saptamani imi merge foarte greu. Se incarca greu pe browser, jocurile online nu pornesc si daca pornesc am si cate 1000 ping.Ruterul e destul de vechi, are cam 9 ani de cand firma se numea Romtelekom.Intrebarile mele sunt:Credeti ca e ruterul devina sau e de la firma de internet? As putea sa il repar singur intr-un mod anume sau trebuie sa sun la ei sa vina sa mi-l repare?

(Am incercat sa il si restartez si tot nu merge si nu e din cauza semnalului wi-fi, si direct cu cablul in pc tot asa merge).

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Schimba providerul de internet!