| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi merge greu pc-ul? Cand il deschid mi se incarca greu, iar jocurile imi merg in reluare chiar si cele mai vechi? Ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai da-i scanare cu antivirusul.Si mai curata de prin el.Cu CCleaner.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Curăță pc-ul cu CCleaner, dezinstalează programe de care nu ai nevoie cu Revo Unninstaller. Dacă te întrebi ce face acest Revo Unninstaller, ei bine cum îți dai seama și din titlu, este un program pentru dezinstalat, dar nu oarecare, el șterge in totalitate toate rămășițele programului dezinstalat. Eventual, dăi o scanare și cu antivirusul, poate ai și viruși.

| pozeanimate a răspuns:

Asta e semn ca vrea schimbat cojocul
adica windowsul

| Ex89 a răspuns:

Reinstaleazati windowsul, sau mai sterge din programe, cand ruleaza prea multe programe odata incetinesc computerul, faci curatenie in el si vezi dupa acea cum iti merge, poate ai si virusi.

| Cipri1993 a răspuns:

1 - Reinstaleaza Windowsul
2 - Adauga un antivirus
3 - nu instala programe ce nu ai nevoie
4 - inaitne sa instalezi un joc, cauta pe net cerintele minime acelui joc apoi instaleaza-l...
dar cel mai sigur instaleaza un antivirul si scaneaza PC... sper ca te-am ajutat
BAFTA

| DaDiSk a răspuns:

Poate placa video e devina..Sau driver-ul...Consulta un specialist!happyBafta!=]