| BayatStylat a întrebat:

As vrea un raspuns concret Da sau Nu nu ma ajuta detaliile deci in curand parinti imi vor lua Nokia lumia 800 decat iphone deoarece este mai rezistent Nokia asa ca eu am o pasiune pentru jocurile temple run fruit ninja cele de pe android si as vrea sa intreb daca pot juca si pe Nokia jocuri gen temple run si altele. Multumesc anticipat. Nu uit de fundita

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Depinde dacă sunt jocurile compatibile cu sistemul telefonului happy
O prietenă are Samsung Galaxy Young şi nu îi merge Temple Run, îi spune că nu e compatibil cu Device-ul conectat.
Iar altă fată are Samsung Galaxy Advance, iar ei îi merge Temple Run happy
Deci depindebig grin

8 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

Logic ce detalii mai doresti? sunt jocuri creeate atat pentru andorit cat si pentru wm(windows mobile)

| AddeLinna a răspuns:

Eu am tot un Lumia doar ca 710. In marketplace la Nokia insa aplicatiile sunt cam aceleasi pentru toate telefoanele Nokia Lumia cu sistem de operare pe windows. Temple Run si Fruit ninja le poti juca doar ca trebuie sa platesti pentru ele. Dar sunt si alte jocuri si destule aplicatii. Dar ai grija cand iti faci contul trebuie sa fi major. Daca ai deja 18 ani nu-i nici o problema. Daca nu ai inceraca sa pui anul mai mare ca sa fie peste 18. Succes cu noul telefon!

| Alexander121 a răspuns (pentru AddeLinna):

Te contrazic sunt atatea site-uri de unde pot descarca acele jocuri free ex:
mobile9
getjar.com
forate multe cu o simpa cautare pe google gasesti mai multe site-uri de cati poti numara
Fara suparare

| AddeLinna a răspuns (pentru Alexander121):

Daca ai lumia inseamna ca stii despre ce vorbesti insa eu inca nu mi-am dat seama cum sa le instalez. E cam complicat avand in vedere ca poti accesa telefonul doar prin zune si poti incarca pe el doar muzica, poze si video. Am incercat si eu de pe alte siteuri dar fara rezultat. Daca stii tu cum sa faci anunta-ma si pe mine.

| Alexander121 a răspuns (pentru AddeLinna):

Cabluri de date
card rede
si multe altele

| AddeLinna a răspuns (pentru Alexander121):

Nu are slot de card si cu cablu de date cum am zis se conecteaza doar cu zunehappy

| Alexander121 a răspuns (pentru AddeLinna):

Eu am lumia 820 si are loc de cart si u imi spui ca nu are?laughing))serios mersilaughingat cred ca am pus cardul in cartele

| AddeLinna a răspuns (pentru Alexander121):

Eu vrobeam de Lumia 710 de care am eu. Si nu are slot de card de cat memorie proprie. Crezi ca nu stiu despre ce vorbesc? Tu nu ai precizat ce fel de telefon ai deci nu aveam de unde sa stiu detalii despre el.