| Anto100 a întrebat:

TPU nu mai pot viziona videoclipurile pe youtobe. Spune ca este o eroare si sa incerc mai tarziu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FlooPp a răspuns:

Flash Player, imposibil sa nu-l fi avut el este programul de baza pentru youtube.
Youtube ti-l descarca si instaleaza automat prima data cand intri pe Site. Tocmai de aceea poate ai o variant amai veche si trebuie Updatata.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce windows folosesti? in plus e o licenta activata?

| FlooPp a răspuns:

Incearca sa updatezi Flash Player
http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html

| Anto100 explică (pentru FlooPp):

Dar nu l-am avut niciodata si programele au mers bine pana acum.

| Anto100 explică (pentru FlooPp):

Tot nu imi merg videoclipurile

| Anto100 explică (pentru FlooPp):

Am updat flash player si tot nu imi merg

| FlooPp a răspuns (pentru Anto100):

Flash Player, imposibil sa nu-l fi avut el este programul de baza pentru youtube.
Youtube ti-l descarca si instaleaza automat prima data cand intri pe Site. Tocmai de aceea poate ai o variant amai veche si trebuie Updatata.

| Anto100 explică:

Mentionez ca nu ma pricep asa bine la calculatoare inainte mergea sa vizionez chiar ieri am stat pe youtube. Nu stiu ce sa fac!