| Negrei_Ionut_1997 a întrebat:

TPU tot incerc sa instalez driverul de sunet realtek dar bag cd-ul se instaleaza imi zice sa dau reboot. Dupa ce se reseteaza nu este instalat nimic? Ma ajutati MERSI.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca-l de pe net.

| K0sti a răspuns:

Pai de unde stii ca e Realtek? Daca e alt model?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci slim driver si scanezi cu el.iti detecteaza tot ce ai nevoie si ai optiunea de update la fiecare.dai update si iti descarca si realtek si tot ce alegi de acolo. Direct fara link, automat.

| ShobyWTF a răspuns:

Daca vrei iti dau eu linkul nu sunt toate bune sunt unele care nu le accepta da-mi pm pe privat si iti dau eu linkul