| nosferatu15 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! sad Am instalat recent Windows xp si nu merge sa instalez driverul de sunet de pe cd-ul original...Se incarca ce se incarca si dupa apare: realtek driver failure install. L-am descarcat si de pe net in speranta ca asa o sa-mi mearga dar fara niciun rezultat crying Placa de sunet e in perfecta stare, totul e in ordine, nu stiu de ce nu vrea sa se instaleze...straight face Funda pentru cine imi da un sfat folositor. happy

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ce driver ai mai exact? Reltek ac 97 sau realtek hd audio? Intra in start>run si scrie acolo dxdiag. La system model si system manufacturer spune-mi ce scrie.