| Dianamihaela123 a întrebat:

TPU, va rog frumos sa imi spuneti cum as putea sa descarc niste poze dintr-un aparat foto intr-un laptop Packard Bell daca acesta nu are gaurica pentru card?! Multumesc pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Iti trebuie un "card reader". Functie de model costa intre 15-50 de lei.
- Cel mai bine e sa ai si cardul cu tine cand cunmperi "card reader-ul".
- Bagi Cardul din aparat in "card Reader", iar "card Reader" il bagi intr-unul din porturile USB ale laptop-ului. Prin Copy/Paste, copii toate fotografiile in laptop, dupa care le stergi de pe card.

| euuilem a răspuns:

Cu un cablu de date.