| Cătălin11 a întrebat:

Trebuie formtata bateria la Alcatel One Touch 3040 (Orange Dabi)? Daca da, imi puteti spune de cate si cat timp?
Si eventual niste jocuri. Am verificat market-ul lui si nu am vazut decat jocuri cu bani.
Funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Instructiuni complete despre modul de incarcare al bateriei regasesti in manualul telefonului. In general la bateriile de generatie noua nu este necesara o formatare.
Jocurile oferite pentru acest model de telefon sunt cele disponibile in magazinul de aplicatii, din meniul acestuia.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Cătălin11 explică (pentru OrangeHelper):

In manual scrie ca trebuie tinut 3 ore, iar la un magazin ca trebuie 12 ore

| hhjcckixbn a răspuns:

Pai cu bateria nu stiu dar la jocur imtri pe magazin play / jocuri si glisezi in partea stinga acolois numai jocuri free