| gfdessjtyrd76 a întrebat:

Trebuie sa trimit o fotocopie de buletin prin email, cum pot sa o bag in com. am stampanta(canon) se poate sau daca nu ce imi trebuie? multumesc funda

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Ce *** inseamna "stampanta"... v-ati lasati galosii la vama si in 5 ani v-ati uitat limba materna?!

| viooiv a răspuns:

1.cu un scaner.
2. daca nu ai si nu este ffimportanta calitatea cu camera web sau mai bine cu un fotoapaat.
3. du-te la un prieten cu scan... si ia-o pe un stick.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai scanezi si dupa aia imaginea pe care ai salvat-o in computer o trimiti ca attach la e-mail