| Adryano_4588 a întrebat:

Trophy manager:cel mai tare joc de fotbal online... http://trophymanager.com/index.php, va faceti cont:e gratuit, infrutati alti manageri in campionat, faceti transferuri si vindeti jucatori, jucati in cupe internationale, aveti terenuri antrenament si le puteti mari capacitatea, aveti stadion si multe multe altele, in plus jucati meciuri cu alti manageri online! merita jucat

5 răspunsuri:
| Kyzz a răspuns:

E marfa jocul.il joc si euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite contul meu de trophy http://trophymanager.com/klubhus.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand intelege noua zeelanda ce e fotbalul? e cel mai ilogic site de manager. printre altele te bate o echipa ci atacant portar si portar atacant. incearca hattrick

| mersec2RR a răspuns:

E super da vreau sa intreb cum imi fac cont nou ca am 2 unu in Romania si 1 in paraguay eu mai vreau un cont si gata e naspa sa poti sa faci un cont sau 2