| RaVuL a întrebat:

Try again a little bit later

Please Help este o erroare cand vreau sa intru pe messenger imi da aceasta erroare

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Asta inseamna ca cineva ti-a spart parola de mess si a schimbat parola pe care o aveai, eu stiu cum sa repar, intra la messenger si un scrie nici id nici password, da la forgot your password, asta se afla jos acolo la mess, dupa aia iti intra pe o pagina de internet da next, iar la my yahoo id scrii id-ul tau si la Enter the code shown scrii codul care iti apare acolo intr-un patratel mai marut, dupa aia iti apare ceva de bifat, iar tu bifezi i cant acces etc., dupa aia raspunzi la intrebari si la urma scrii parola noua, dupa aia iesi de acolo si intra pe id, sa vezi ca merge Bafta merit fundita?

| nobilul a răspuns:

Nu e conectat netu ori ai scris gresit id-ul sau parola