| NicEbOy a întrebat:

Uitati imi apare ecran albastru, ca asta:
http://technolengk.com/wp-content/uploads/2010/06/blue-s creen.jpg
Ce trebuie sa fac casa scap de el, sa rezolv probleme, imi apare exact cum e in imagine.

Răspuns Câştigător
| TPUajutor a răspuns:

Problema ta e de la windows si mai exact de la lipsa unor draivere.Pentru a face ca fereastra sa nu te mai deranjeze instaleaza toate draiverele necesare si strict inportante, Daca ai driverele instalate deja da voe windowsului tau sa faca updates ca problema are legatura cu updatele, deci daca totulai facut si te tot bate la cap imaginea aia da restart la compiuter si cand incepe sa porneasca PC-ul atentie nu windowsul ci Compiteru da pe F8 Selecteaza obtiunea Advanced Startup Options si alege Safe mode!