| BadBoycaSmecherica a întrebat:

Uitati,totul a inceput cand am vrut sa ma joc un joc din sageti, nu intelegeam de ce nu mergeau unele sageti.Am incercat de multe ori sa ma joc dar nu mergea,apoi mi-am dat seama ca era de la sageti, eu am laptop si de abia acum am vazut ca la sageata sus cand apas dau mai tare volumul, si cand dau pe sageata jos dau mai incet volumul.Cum pot sa nu mai am controalele acelea setate din sageti?(Ma refer sa nu mai dau incet sau tare din sageti)

4 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

Salut!
Intrii la controale si le seteziwinking
Bafta!
Funda plz

| BadBoycaSmecherica explică (pentru PickUp):

Nu ma refeream la volumul jocului, este o setare din calculator sa dai mai tare sau mai incet din sageata sus si sageata jos si vreau sa scap de setarea asta!

| PickUp a răspuns (pentru BadBoycaSmecherica):

AA e de vina windows inseamnahappy Sau mouse nu este setat bine! Funda plzz

| BadBoycaSmecherica explică (pentru PickUp):

O fi el de vina dar eu vreau sa aflu cum setez sa nu mai dau incet sau tare din sagetile sus si jos!