| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Un baiat m-a adaugat in lista lui de mess,si eu i-am dat accept, dar nu stiu de ce, id-ul apare la adress book.Ce sa fac? Cum pot sa il scot de la adress book si sa ii dau accept?sad

1 răspuns:
| dominyksk a răspuns:

Salut dai dublu click pe el si in coltul din dreapta sus o sa-ti apara un +add user si ii dai acolo, daca nu, iti scrii id-ul intr-un text document ii dai remove si apoi dai pe contacts dai add new contact si pui id acolo, sper sa te ajute