| yonutz63991 a întrebat:

Un coleg mi-a zis sa facem schimb de telefoane.Eu am un Samsung galaxy mini 2(de 6luni,are niste zgarieturi, cazut si se vede un pic, 3 huse) si el are iphone 3GS(5 huse cam zgariate, telefonul e zgariat pe carcasa si pe margini-cam urat).Ce ziceti? Sa facem schimbul? Daca nu vrea sa ii mai dau 100 lei?
Eu as zice ca merita.

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

In primul rand e mai vechi decat al tau si o carcasa e cam scumpa. Pe urma nu inteleg de ce ai vrea sa schimbi un telefon foarte bun cu un Iphone. In al treilea rand, ti-ai pus intrebarea de ce vrea el sa faca un schimb cu tine? Nu pentru ca ar avea de castigat? Nu te lasa amagit de ce iti arata el ca stie telefonul sa faca, pur si simplu e plictisit de el.

| al3xander a răspuns:

Iphone 3gs este vechi de-acum (si nu are cine stie ce performanta): eu in locul tau nu as face schimbul

| Trynda a răspuns:

Cum sa dai ala pe 3gs? Daca iti place tie mai mult iphone-ul ia-l. Nu stiu preferintele tale dar eu nu as da un Samsung pentru un iphone. Sunt mai casante ca Samsung-urile. Si aplicatiile sunt toate cu bani plus ca 3gs e mai vechi ca mini2.

| FastAndFurious a răspuns:

Eu nu l-as schimba dar vad ca tu esti deja decis.

| sliferTM a răspuns:

Eu as zice sa faci schimbul pe urma mai pui tu sub pernutza niste bani siti iei o carcasa nouahappy

| Danyela24 a răspuns:

Eu n-as renunta la telefonul meu niciodata. Poate sa fie si in schimbul unei tablete.Eu te sfatuiesc sa nu iei telefonul lui.IN PLUS, DACA A VRUT SA FACETI SCHIMB POATE E CEVA INNEREGULA CU TELEFONUL.