| yonutz63991 a întrebat:

Eu as vrea sa fac un schimb de telefoane cu un coleg deoarece el si-a luat Iphone 4S si l-am intrebat daca vrea si a zis ca da.Eu am un Samsung galaxy mini 2(de 6luni, are niste zgarieturi, cazut si se vede un pic, 3 huse) si el are iphone 3GS(5 huse cam zgariate, telefonul e zgariat pe carcasa si pe margini-cam urat).Ce ziceti? Sa facem schimbul? Daca nu vrea sa ii mai dau 100 lei?

Eu as zice ca merita.

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Salut!
Da merita deoarece un Samsung galaxy mini 2 nu este asa de bun ca si iphone 3GShappy Daca te deranjeaza zgarieturile poti sa-i schimbi partea zgariata:{}! Da si ar merita sa ii mai dai 100 de lei daca nu vrea deoarece iphone 3GS are mai multe aplicatii si cacariii din astea decat un Samsung galaxy mini 2!
Bafta!
Sper ca te-am ajutat!
Funda plz(Stiu ca nu ai zis ca dai funda dar e vrea neaparat sa fac intrecere cu cineva de funde:{})

2 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa faci schimb
e o oferta buna si cum zice ExciTeD Carcasa se poate schimbawinking

| NedeFcSb a răspuns:

Da merita deaorece carcasa o poti schimba si eu zic daca nu rea sa incerci sa ii mai dai 50 lei, daca nu vrea nici asa dai 100 lei si o sticla de Colalaughing)