| Lightdark a întrebat:

Un Crăciun fericit la toată lumea ce telefon credeți că este mai bun Nokia G42, Samsung Galaxy A14, Motorola G13, Samsung Galaxy S10+ cu bateria recent schimbata, Nokia G22, Nokia G21, Samsung Galaxy A13, A04S? Voi ce telefon ați alege?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Hai nene, toate-s cam pe același calapod, Ia si tu ceva de nou, pune un ban deoparte dacă e cazul

| Lightdark explică (pentru sierra1):

Păi G42 e destul de nou anul acesta a fost lansat și A14 la felsad sad sad mai noi de atât la ce te referi?

| gabicoo a răspuns:

Nokia cu butoane.

| carevaescu a răspuns:

Foloseste un site de comparație a telefoanelor

| Robertx999 a răspuns:

S10+