| Innnaa a întrebat:

Un Ipod este un MP3 Player? Raspunsuri cu Da sau Nu...Va rog repede repede. FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum da e la fel doar ca unele au toutch iar ipod 5 e aproape ca iphone

| Innnaa explică (pentru anonim_4396):

Daca ar trebui sa raspunzi cu Da sau Nu la aceasta intrebare ce ai raspunde?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Innnaa):

Da

20 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da și nu.depinde cum vezi tu asta.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este un Mp3! am si eu acasa, dar pe alb. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu happy

| Innnaa explică:

Mai vreau pareri...

| Innnaa explică:

Vreau doar atat sa imi spuneti Da sau NU.

| Innnaa explică:

P.S: Ganditi-va ca sunt intr-un concurs si in maxim 1 ora trebuie sa dau raspunsul si vreau foarte multe pareri cat mai multe... Va rog ajutati-ma!

| Innnaa explică:

Am zis sa va ganditi ca este un concurs. Dar asa-i romanul de felul lui: ii explici de 100 de ori si tot nu intelege.

| tmteo a răspuns (pentru Innnaa):

Lasa nu m-ai aburii lumea, ca stim cu totii ca ai modificat...rolling on the floor)). de fapt raspunsul era, ` vreau mai multe pareri` rolling on the floor)

| Innnaa explică (pentru tmteo):

Am zis: Ganditi-va... Dar las-o balta. A si apropo nu am modificat nimic si nici nu incerc sa aburesc lumea. nu am 2 fete ca altii.

| Innnaa explică (pentru tmteo):

Nu am chef sa ma cert cu tine acum ca sunt foarte plictisita, dar te-as ruga sa nu mai lasi comentarii de genul asta.

| Innnaa explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| tmteo a răspuns:

rolling on the floor) nu-mi spune ca si tie ti-a aparut reclama aia prosteasca... cu intrebari aiurea,si ca cica castigi un iphone... stai linistita ca,aia mint, doar prostesc oamenii, sa trimita mesaje aiurea,sa le mance creditul. stiu si eu pe cineva care si-a luat tseapa,. Nu trimite mesaje, ca n-ai sa castigi nimic, doar o sa pierzi.
Daca o sa trimiti mesaje la aia,o sa primesti n-apoi mesaje, aiurea, cu felicitari si nu stiu ce, si iti mai pune o intrebare si zice sa raspunzi cu da sau nu laughing, si tot asa pana ramai fara credit sau daca esti pe abonament, atunci iti vine o factura mai scumpa ca telefonul. NU TRIMITE!

| DeyCj a răspuns (pentru tmteo):

Las-o să concureze whistling că se va lămurii singură cu „concursu" ăla care de fapt îi un concurs de care dă mai mult ca eu să mă îmbogățesc(cel ce face asa ceva de pe seama celor ce o iau de-a buna). Pâna și Vodafone-ul avea așă ceva de apoi te stresa cu sms-uri contra cost dară. Mama o mușcat-o.whistling

| tmteo a răspuns (pentru DeyCj):

laughing). asa-i romanu, cam lacom, cand vede un asemenea concurs, sare repede, poate castiga si el ceva,`experienta`. ( nu vorbesc de mama ta, aici), ci in general.
Si asta ce am zis mai sus ca a dat si el de concursu asta pe net, si a trimis 18 mesaje, care la un mesaj i ia 2 euro, deci o bagat ceva bani in concursu ala fara sens, trimitea cica, ca tot primea n-apoi mesaje cu felicitari si cu o alta intrebare, pana la urma si-a dat si el seama incet incet cat e de prost de fapt, ..si i-a injurat putin si s-a calmat, dupa ce si-a dat seama. prea tarziu.
concluzia: concursurile nu sunt facute pentru ca sa castigi `tu` cel care concureaza, ci aia ce au organizat concursul, ca nu sunt ei fraieri sa iasa in pierdere, doar pentru a atrage cat mai multi in concur, cam pentru asta sunt facute.

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Da este un fel de mp3 player(da)

| patcuiulian a răspuns:

Ipod urile sunt cele mai smechere poti sa faci mult mai multe pe ele decat sa sa schimbi melodiile

| eumeme a răspuns:

Da!