| Alberto9065 a întrebat:

Un link de laptop la 20 bun care sa duca jocuri ca csgo, ets2, poate si gta v?

3 răspunsuri:
| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuM99):

Ai buget destul de mic pentru a avea așa cerințe de la un laptop, Adica eu am cumpărat de curând un laptop Dell, i5 3.1 GHz, 4GB ram, poți vedea detaliile pe profilul meu la o întrebare, am pus și eu o întrebare dacă ar merge GTA5 bine pe el, și se pare ca da, dar nu pe ultra ci pe normal, la 2000 de lei gasesti maxim un I3, poate duce jocurile zise de tine, dar la minim, părerea mea

| Anamariaxoxo a răspuns:

Nu stiu