| luky63 a întrebat:

Un link pentru Microsoft Flight Simulator X 2013 Full? sau password?

6 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Uite aici :
http://support.microsoft.com/kb/927286/ro
Nu trebuie Password;)

| luky63 explică (pentru BuGz):

Am imaginea iso de 8.5 GB dar cind incepe sa extraga fisierele cere parola fara de care nu extrage fisierele.

| BuGz a răspuns (pentru luky63):

Password : 925724
PS : Nu ati citit ce scria pe acolo!
Daca nu este bun lasati un comment voi incerca sa vad care este pss reala! straight face

| luky63 explică (pentru BuGz):

Am incercat dar nu merge. Multumesc pentru rabdare.

| BuGz a răspuns (pentru luky63):

Hmmmm thinking voi descarcasi eu programul si sa vad ce pot facev!winking

| VATSIM a răspuns:

Nu exista versiunea de Microsoft flight simulator 2013, cumva intrebi de Microsoft flight?