| gallo56 a întrebat:

Un nume de site pentru tutoriale si gaming vreau sa fac eu un site si domeniul as vrea ceva din 3 litere sa sute ciudat si sa fie original

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Gaming Search Engine(GSE)

| gallo56 explică (pentru faramatania):

Dar ceva sa fie si pentru tutoriale ca creative monkeysdaca ai o idee iti mai dau o funda la alta intrebare

| faramatania a răspuns (pentru gallo56):

Creative Monkeyz,mai corect,nu? iar așa,pentru tine aș zice, Tutorials by creativeYon(TcY)
Iar acum, cât privește funda, este suficientă doar una, nu trebuie să-ți faci probleme.

| gallo56 explică (pentru faramatania):

Eu am dat un exemplu creative monkeyz exista ma asteptam la un nume de echipa eu sunt web designer si nu am ales inca domeniu