| nashu40 a întrebat:

Un prieten are o problema cu Google Chrome. Nu stie ce a facut dar nu se mai deschide. De fapt se deschide,dar nu se mai incarca fereastra cu Google. Si nici nu poate umbla in meniu pe nicaieri, nici in setari. Pur si simplu ramane pe "se incarca"...si ...nu se mai incarca.
Mentionez ca la pictograma de pe desktop de la Chrome a aparut in dreapta jos scutul acela mic,insemnul de la firewall,iar inainte de asta nu aparea.
Stie cineva care e cauza sau ce se poate face, la ce setari sa umble ca sa deblocheze Crome?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| d3javw a răspuns:

Am avut si eu ceva de genul asta.intram in google chrome si era totul alb nu puteam sa fac nimic, aveam multi virusi, dupa am reistalat windowsul si nu am mai avut problema