| Cristina788 a întrebat:

Un prieten m-a blocat pe Whatsapp, el mai poate primi mesajele de la mine?
Dar dacă reinstalez Whatsapp din nou, mai sunt blocată?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe același număr de tel? da

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mai primeste mesajele de la tine, iti vede doar poza de avatar, daca ai, iar setarile tale ii permit sa o vada.
Nu conteaza ce faci cu aplicatia, el nu va primi nimic altceva de la tine.

| Celcestietot a răspuns:

Nu ai cum sa pacalesti sistemul daca iti reinstalezi aplicatia happy.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu mai poate primi mesajele de la tine, cam asta este si ideea de a bloca pe cineva, ca sa nu te mai deranjeze. Logic, nu?! Poti sa reinstalezi aplicatia de 400000000000 de ori ca tot blocata ramai pe acel numar de telefon.