| redxn a întrebat:

Un procesor i3 kaby lake ar merge cu o placa video gtx1050 ti, placa video ar functiona la capacitate maxima?

6 răspunsuri:
| Alexe_Silviu_2000 a răspuns:

Salut,nu suntem specialisti, dar din punctul meu de vedere cred ca ar fi ok, mai bine cauta pe net sau undeva la sistem request

| redxn explică (pentru Alexe_Silviu_2000):

Pai da da nu prea ma pricep si nici nu am gasit, dar m-am gandit ca poate cineva de pe aici se pricepe

| peperonies a răspuns:

Da

| redxn explică (pentru peperonies):

Oare nu ii da bottleneck?

| peperonies a răspuns (pentru redxn):

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu principal este sa intrebi pe www.pcgarage.ro chestia asta.