| Dinu_Razvan_1999 a întrebat:

Un program care imi poate instala direc toate driverele de pe internet pentru PC?
si as mai dori un site de unde pot descarca o versiune mai veche a google chrome?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele se instaleaza de la producator, nu cu prostii de programe!

| MskDesign a răspuns:

Driver boster sau Slim Drivers
http://www.oldapps.com/google_chrome.php

| pbsolver a răspuns:

Terminati-va cu prostiile astea... inainte sa formatezi si sa te apuci de instalarea windowsului, foloseste driver magician (il folosesc de ani de zile, e de incredere si se foloseste foarte usor) pentru a-ti salva driverele intr-un folder ca dupa ce ai terminat instalarea, sa-l instalezi inapoi pentru a le importa la fel de usor cum le-ai exportat

cat despre chrome: nu poti descarca o versiune mai veche fara ca aceasta sa se actualizeze cu japca, chiar daca faci rost de kitul de instalare! totusi incearca sa faci o cautare pe google oldapps sau oldversion te pot ajuta