| Lexyaa98 a întrebat:

Un router wireless cu port USB? Ieftin? Va rooog?

4 răspunsuri:
| Lexyaa98 explică (pentru sltlp):

Http://www.pcgarage.ro/routere-wireless/tp-link/tl-mr3020/
deci asta ar face un hotspot wi-fi daca bag stick-ul de net de la Digi in el?

| sltlp a răspuns (pentru Lexyaa98):

E o mica diferenta. Portul usb si ce vrei tu e alta treaba. La un router cu port usb(cum ai vrut initial) e in general pentru sharing fisiere/impirmante, media server, etc. La ce vrei tu, trebuie verificat daca router-ul suporta 3g. In cazul asta, router-ul ales de tine aici e compatibil 3g, deci o sa mearga teoretic cu un stick de rds in el.

| Ionait a răspuns:

Orice router de la Asus varianta NT-*u.