| chioscuta a întrebat:

Un sistem audio pentru casa,pentru pc. Vreau sa se auda basul profund,sa se auda muzica bine, de preferabil 5.1? Ce sugestii aveti?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Buget?

| chioscuta explică (pentru sltlp):

Cam 250 lei

| sltlp a răspuns (pentru chioscuta):

Atunci baga viteza si cumpara cat sunt la reducere: http://bit.ly/1sFlfY4. Ca altceva mai bun nu gasesti la banutii astia.

| Utilizator1234 a răspuns:

Muzica pe multimedia 5.1 n-o sa se auda niciodata bine. Daca vrei neaparat cu suwoofer, recomand Trust Tytan, e singura varianta decenta "cu bass" in bugetul tau.

| alinush21 a răspuns:

Genus 5005 5.1 vreo 300-400lei nou, scoate 150w iti duduie urechile!