| anonim_4396 a întrebat:

Un smartphone poate sa facă figuri de la un încărcător? Adică sa se apese aiurea pe touch-screen și alte comenzi ciudate.

4 răspunsuri:
| dyya888 a răspuns:

Daca nu este un incarcator original se poate. Incearca sa incarci prin USB direct din PC sau laptop si vezi daca mai face asa. http://www.zoda.ro/......a-bateriei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine facea asa de la niste casti!

| DeeJayNo1 a răspuns:

Da se poate am patit si eu.dar numai cand era la incarcat

| venividivici2017 a răspuns:

Asa am patit eu cu un incarcator cumparat de pe Ebay pentru un S7 Edge. Displayul se pornea, apoi se stingea de fiecare data cand il incarcam, numai atunci. Apoi in cele din urma, telefonul mi-a facut mai multe probleme pana a trebuit sa il duc la Samsung UK si sa ii schimbe placa de baza.